Zaczynamy rundę rewanżową !

Już w najbliższą sobotę (11.04.2015r) Juniorzy Polonii Iłowo w rundzie rewanżowej podejmą u siebie Tęczę Miłomłyn. Mecz odbędzie się o godzinie 11:00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na mecz, przypominając, że starcie w zeszłej rundzie zakończyło się wygraną Polonii 10:0.

Zbiórka dla piłkarzy o godzinie 10:00, a już w czwartek (09.10.2015) trening o godzinie 16:30.

UWAGA !!! Wszyscy piłkarze, którzy nie mają w klubie bądź ich legitymacja jest nie ważna muszą przynieść aktualną !!!

POLONIA IŁOWO - TĘCZA MIŁOMŁYN

11.04.2015r godz. 11:00, Stadion w Iłowie Osadzie