Sparing z Sokołem.

Około 2 tygodni temu juniorzy Polonii Iłowo gościli u siebie na sparingu drużynę z Gruduska. Spotkanie zakończyło się wygrana Polonii 3:2. Wczoraj mimo brzydkiej pogody juniorzy odwiedzili Grudusk by zmierzyć się ponownie z miejscowym Sokołem. Początek meczu był zróżnicowany.. Raz to my dominowaliśmy w polu karnym rywala, a czasem on w naszym niestety wszystko bez skutku. Około 15 minuty uderzeniem zza pola karnego pokonuje bramkarza rywali nasz pomocnik Damian Kostkowski. Obejmujemy prowadzenie. Dało to "kopa" naszej drużynie i stwarzaliśmy sobie więcej sytuacji. Chwile po 1 bramce, zamieszanie w polu karnym przeciwników, piłka do Ordyszewskiego, który umieszcza piłkę w siatce i powiększamy wynik na 2:0. W nie długim czasie po zdobytej bramce, sędzia dyktuje 11 po faulu piłkarza z Gruduska. Do piłki podchodzi Ordyszewski, strzela i GOL ! Prowadzimy już 3:0. Chwile później obrońca Sokoła dotyka piłki ręka w polu karnym i znów mamy 11 ! Do piłki znów podchodzi Orda lecz tym razem nie udaje się pokonać bramkarza gdyż ten wybronił strzał. Pod koniec połowy, po błędzie obrońcy rywale przedzierają się i strzelają bramkę. Wynik zmienia się na 3:1.

Po rozpoczęciu drugiej połowy meczu żadna z drużyn nie mogła zdobyć kolejnej bramki. Kilku krotne ataki skrzydłami, próby dryblingu, rzuty rożne nie przynosiły żadnych skutków. Jedyne co mogło przyciągnąć uwagę to częste sprzeczki piłkarzy obu drużyn między sobą oraz niezadowolenie ze strony juniorów Polonii po nieuczciwych decyzjach "sędziego". W końcu około 60 minuty uderzeniem pod poprzeczkę bramkarza rywali pokonuje Dawid Kapsia. Prowadzimy 4:1. Na sam koniec meczu Grudusk wykonuje rzut rożny. Kwiatkowski chcąc wybić piłkę dostaje nią w nogi, niestety sędzia, który praktycznie tego nie widział dyktuje rzut karny tłumacząc tym, że "było zagranie ręką". Zawodnik Sokoła ustawia piłkę na 11 metrze, strzela i trafia. Wynik ulega zmianie na 4:2. Tak już zostało do ostatniego gwizdka..

Skład: Kuchciński - Wasiłowski, Kaczerski, Kryszczak, Grzybicki - Górny (Bedra), Kostkowski, Ordyszewski, Kwiatkowski (Przybysz) - Kapsia, Ostolski.

UWAGA ! Już w najbliższy czwartek (02.04.2015) o godzinie 13:00 spotykamy się na stadionie na treningu. I to nie prima aprilis :D