START NIDZICA

Utworzono:

26.10.2014

Start Nidzica w ostatnim meczu rundy jesiennej pokonał KS Wicher Gwiździny 1:0.
Spotkanie w Bratianie nie stało na najwyższym poziomie. W 15 minucie zawodnik gospodarzy Przemysław Świniarski z 5 metrów trafił w poprzeczkę. W 20 minucie strzał głową oddał Alan Piotrowski, lecz piłka także wylądowała na poprzeczce. W 25 minucie z okolicy 20 metra groźny strzał z rzutu wolnego oddał Daniel Zakrzewski, lecz bramkarz Wichru Marcin Jastrzębski obronił ten strzał. Żądnej z drużyn nie udało się stworzyć więcej groźnych sytuacji i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.
W drugiej połowie pierwszy groźny strzał w 55 minucie oddał Beniamin Bróździak, lecz bardzo dobrze w bramce spisywał się w tym meczu nasz bramkarz Patryk Grzybowski. W 67 minucie po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł Alan Piotrowski i zdobył on zwycięską bramkę w dzisiejszym spotkaniu. Zawodnicy z Gwiździn po straconej bramce nie załamali się i za wszelką cenę chcieli wyrównać. W 70 minucie po rzucie rożnym z głowy uderzył Błażej Gumowski, lecz piłkę z linii bramkowej wybił Tomek Jaroszewski. W 80 minucie kolejny groźny strzał głową oddał zawodnik gospodarzy, lecz piłka także nie znalazła miejsca w bramce.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1 i Start dopisał sobie trzy punkty. Na zakończenie rundy jesiennej Start zajmuję 5 miejsce z dorobkiem 20 punktów. Start traci 1 punkt do 3 i 4 miejsca, 4 punkty do 2 miejsca i 10 punktów do 1 miejsca.