Autor:

START NIDZICA

Utworzono:

05.10.2014

Juniorzy Młodsi Startu Nidzica przegrali 1:0 w 8 kolejce z KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.
Od początku spotkanie to goście przeważali i stwarzali sobie dogodne sytuację do zdobycia bramki. Start został zamknięty na swojej połowie i nie potrafił przedostać się pod bramkę gości. Najgroźniejszą sytuację Drwęca miała po rzucie rożnym. Dośrodkowanie zamykał obrońca Drwęca, lecz z 2 metrów nie trafił do naszej bramki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.
W drugiej części gry Start uspokoił swoją grę i mecz wyrównał się. W 56 minucie spotkania napastnik gości Nikodem Haska pokonał Patryka Grzybowskiego i zdobył pierwszą bramkę w meczu i jak się później okazało jedyną.
Start w przekroju całego spotkania był zespołem słabszym od Drwęcy i goście zasłużenie wywieźli komplet punktów.
Juniorzy Młodsi Startu po tej kolejce spadli na 7 miejsce w tabeli i wciąż mają na koncie 11 punktów. Kolejne spotkanie rozegrają 11 października w Lidzbarku Welskim z miejscowym Welem.