Autor:

START NIDZICA

Utworzono:

12.04.2015

11 kwietnia Juniorzy Młodsi wyjechali do Kisielic na pierwszy mecz rundy wiosennej. Musieliśmy grać bez swoich kluczowych zawodników Alana Zasadzkiego i Daniela Zakrzewskiego. Od początku mecz to my przeważaliśmy i próbowaliśmy konstruować akcję. Lecz pierwszą groźną sytuację miała Olimpia. Po nieporozumieniu w naszych szeregach Kacper Kopczyński musiał wybijać piłkę z linii bramkowej. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bez bramek. W 55 minucie meczu zawodnik Olimpii Kamil Ciesiński zdobywa bramkę na 1:0. W późniejszych fragmentach meczu znów Kacper wybija piłkę z linii bramkowej, a Shadi Al Madani wślizgiem blokuje strzał napastnika do pustej bramki. Start za wszelką cenę chciał zdobyć bramkę. W doliczonym czasie spotkania Mateusz Rogoziński oddał strzał zza pola karnego, piłka odbiła się od przebiegającego Szymona Borczona i wpadła do bramki. Start po niezbyt dobrym meczu zremisował z ostatnią drużyną 1:1. Za tydzień czeka nas mecz u siebie z liderem Ossą Biskupiec Pomorski. Wszystkich zapraszamy na to spotkanie w sobotę o godzinie 13.00.